Як зберегти зуби вагітній жінці


Удар по зубах, або як зберегти зуби вагітній жінці

Всі знають, наскільки актуально для молодої мами, коли у її малюка ріжуться перші зубки. Але більшість мам замислюються про «зубні питання» значно раніше — під час вагітності — коли їх власні зуби приходять в непридатність.

Організм, втомлений під час вагітності жінки, працює не на себе, всі корисні речовини і сили він передає  майбутній дитині. Жіночому ж організму залишається небагато … Тому багато хто стикається зЯк зберегти зуби вагітній жінці проблемою, якщо не випадіння, то крошения зубів. Найбільш високі шанси «вийти сухою з води», а простіше кажучи, зі здоровою посмішкою у тих жінок, які вагітність планували, а, відповідно, заздалегідь зробили медичний обхід, включивши в список лікарів   стоматолога.

Якщо ж майбутнє поповнення в сімействі стало для вас сюрпризом, ні в комі разі, не відкладайте візит до лікаря. Інакше, будь-яка затримка може бути для вас фатальною.

Часом не залишається нічого іншого, як імплантація втрачених зубів. Це самий крайній випадок, але якщо вже так сталося, що інакше, як протезуванням ситуацію не врятувати, пам’ятайте, що для сучасної стоматології це не проблема. І новий, вимушено замінений зуб, буде міцним і абсолютно ідентичний натуральному, якщо стоматолог хороший попадеться. До того ж, існує повний арсенал препаратів, здатних позбавити вас від будь-якого болю під час лікування.

Так чому ж псуються зуби у майбутніх мам?

Як зберегти зуби вагітній жінці Справа в тому, що дитина в животику росте за рахунок організму жінки. Щоб по закінченню вагітності мати максимально здорові зуби, піклуватися про них особливо ретельно потрібно під час вагітності. Найбільш необхідним елементом для організму жінки та майбутнього малюка є кальцій — за рахунок нього будується кісткова і нервова система дитини.

Перша ознака нестачі кальцію — швидка стомлюваність.Тим більше, організм вагітної потребує подвійної порції цього вітаміну. І навіть після пологів не варто відмовлятися від вітамінів, але, все ж, краще отримувати їх з їжі. А саме: вживати сир, молоко, сир, сметану, чорний хліб.

Під час вагітності існують періоди, в які відвідини стоматолога, нехай навіть у профілактичних цілях, особливо сприятливе. Це 6-9 тиждень вагітності, 16-18, 26-28 і 36-38. Проте варто пам’ятати, що під час виношування дитини, щоб зберегти зуби, потрібно відмовитися від рентгена, замінивши його комп’ютерним дослідженням. І не забути за компанію з собою відвести до лікаря і тата дитини — адже будь-яка інфекція після поцілунку може вам повернутися назад.


Цікаві статті:

Найкрасивіші випускні плаття 2012

Плаття подружки нареченої

Секс під час вагітності

Резус-фактор і вагітність

Що таке авітаміноз

Поради вагітним

Тринадцятий тиждень вагітності

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*