Вагітність жінки по місяцях


Перший  місяць вагітност

Ви — майбутня мама

З моменту зачаття організм збільшує об’єм крові. Це призводить до того, що серце, нирки та легені починають працювати енергійніше. Ваша фігура не змінилася, але груди трохи набрякли. Можливо, в талії ви додасте кілька міліметрів. Це перші зміни у вашому організмі. На цій стадії майбутня плацента прикріплюється до стінки матки, що може викликати нудоту, сонливість і зміни настрою.

Ваша дитина
В кінці першого місяця вагітності ваш майбутній малюк являє собою ембріон, який дуже маленький, менше рисового зернятка.

Другий  місяць вагітності

Ви — майбутня мама

Затримка місячних говорить Вам про те, що Ви дійсно вагітні. Можна зробити простий тест на вагітність, який продається в аптеці. Живіт і груди продовжують збільшуватися. Соски стають темнішими, а також можуть виявлятися підшкірні вени на грудях і на животі. Ви можете відчувати втому і сонливість, нудоту, головний біль, дратівливість, часті зміни настрою.

Ваша дитина

Ембріон зростає, збільшується зсередини, і його клітини починають поділятися. Зовнішні клітини переростають в шкіру і нерви дитини; середні — в кістки, кровоносну систему, нирки, статеві органи, м’язи, внутрішні — в органи травлення і дихання. До кінця 8-го тижня закінчується формування зачатків різних органів і систем, і ембріон починають називатися плодом.

Третій місяць вагітності

Ви – майбутня мама

Талія починає збільшуватися, але округлий животик з’явиться пізніше. Груди збільшуються. Більш яскраво вираженими стають вени живота, ніг. Це відбувається внаслідок збільшення об’єму крові. Ви можете відчувати запори, нудоту здуття живота, втома і сонливість, головні болі і посилення аппетиту

Ваша дитина

Зараз йде розвиток головного і спинного мозку, серця, органи чуття і формуються смакові рецептори у вашої майбутньої дитини. Розвиваються статеві органи, але стать дитини встановити ще важко. Плацента та пуповина вже сформовані. Плід набуває людських рис.

Четвертий  місяць вагітності

Ви – майбутня мама

В цей період Ви можете додати у вазі до 0,5 кілограма. Груди ростуть, цей процес може бути болючим. Веснянки та родимки стають темніше, а на животі від пупка до лобка з’являється коричнева смужка, яка зникне тільки після пологів. Стає ледве помітним ваш животик. Це відбувається завдяки тому, що матка і дитина розвиваються

Ваша дитина

Ви ще нічого не відчуваєте, але Ваша дитина вже робить спроби рухатися. Вушна раковина продовжує формуватися, а внутрішнє вухо вже сформовано. Формуються пальчики на руках і ногах.Триває формування всіх органів і систем. Зростає голова. З’являються зачатки зубів.


Читайте статті по темі:

Перебіг вагітності

Перші ознаки вагітності

Перші дні вагітності

Все дратує

Третій місяць вагітності

Користь прогулянок для вагітних

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*